Ex-3
Luster
Paste Opaque
Margin
Screening
Instrukcja nakładania
Tabela wypalań
Nori-vest
Cennik
CZR

Nowe
Próbka
ex-3

Ceramika Dentystyczna NORITAKE
Dlaczego warto wybrać Noritake?

1. Noritake to porcelana uznana w wielu światowych gabinetach i laboratoriach jako materiał dający naturalny, żywy wygląd odbudowanego zęba. Pracownie korzystające z Noritake są łatwo zauważane i doceniane.

2. Noritake to porcelana o dużej wytzymałości mechanicznej (110 MPa), jej nakładanie i wypalanie nie stwarza żadnych problemów technicznych. Nawet początkujący technicy nie muszą się obawiać powstania pęknięć, odprysków czy jakichkolwiek problemów w pracy.

3. Noritake ma stabilny współczynnik rozszerzalności termicznej. Przy wypalaniu nie stosuje się redukcji temperatury dla kolejnych warstw, zarówno dentynę, szkliwo i warstwę luster wypala się w tej samej temperaturze, ilość stosowanych programów jest minimalna. Kształt i kolor ceramiki nie ulegają zmianie nawet przy wielokrotnym wypalaniu.

4. Noritake to porcelana syntetyczna, dająca pełną powtarzalność wykonywanych prac, stabilnosc koloru i odporność na przebarwienia.

5. Licówki budowane z Noritake wykonuje się z tej samej ceramiki, z której napala się korony na metalu. Nie potrzeba żadnych dodatkowych proszków do prac bezmetalowych takich jak licówka, inlay, onlay.

6. Opaker w paście Noritake kryje metal przy warstwie dużo cieńszej, nie smuży, nie spływa, jest bardzo łatwy w pracy - jest to element doceniany przez techników już przy pierwszym zetknięciu się z ceramiką Noritake.

7. Unikalna, opalizująca warstwa Luster zapewnia, że Noritake nie niszczy zębów przeciwstawnych, daje się bardzo łatwo polerować.

8. Noritake jest także oferowana w identycznym układzie proszków dla prac pełnoceramicznych - dla odbudowy z cyrkonu, aluminy, bez potrzeby dodatkowych dużych inwestycji w materiał czy specjalistyczny sprzęt..
BALLITO, 91-348 Łódź, Św.Teresy 5/9/010, tel. 042 6585658